OPERATORI in Productie

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii europene din sectorul producerii de folie de plastic destinata ambalajului industrial si alimentar cautam persoane muncitoare si serioase pentru postul:

Operator in Productie.

Reponsabilitati:

- Asigurarea productivitatii conform planului;

- Permanenta informare a superiorilor in ceea ce priveste activitatea de productie;

- Rezolvarea problemelor aparute;

- Realizarea sarcinilor cu precizie si in timpi optimi;

CERINTE

- De preferat cu minima experienta in firme de productie;

- Muncitor, dinamic, motivat, responsabil;

- Abilitatea de a rezolva problemele, rapiditate in indeplinirea sarcinilor;

- Comunicativ;

BENEFICII OFERITE

- Toate aplicatiile sunt strict confidentiale.

- A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.

- We have a change-management approach.

- We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.