Operatori Depozit - companie multinationala

Lugera and Makler SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Manipularea marfurilor cu ajutorul lizelor electrice, lizelor manuale si a scanerelor;
Asezarea produselor pe locatiile din depozit;
Realizarea activitatilor de ambalare si etichetare a produselor;
Pregatirea marfurilor pentru livrare;
Incarcarea sau descarcarea pachetelor.

CERINTE

- Studii medii;
- Aptitudini de invatare rapida;
- Adaptabilitate;
- Seriozitate;
- Disponibilitate pentru lucrul in trei schimburi;
- Experienta de lucru cu lizele electrice si scanerul reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Se asigura formare la locul de munca;
- Pachet salarial avantajos;
- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Se asigura transport.

Lugera & Makl¿r operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.