Operatori de teren pentru Sondaje de Opinie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Culegere de date pe baza de chestionar de la persoane indicate in prealail pe o lista.
Interviul se realizeaza la domiciliul respondentului.
Datele de contact ale respondentului ( Tel, Adresa etc.) sunt comunicate operatorilor de catre beneficiar.
Perioada de desfasurare a proiectului : 10 Ianuarie-1 Martie 2011.
Contract de munca pe perioada determinata.
Plata se face per chestionar, salariul va fi stabilit in functie de numarul de chestionare realizate.
Proiect finantat din Fonduri Europene.
Zonele de operare vizate : Bucuresti, Ilfov, Prahova, Giurgiu.
Salariu atractiv.

CERINTE

Experienta minima in cercetarea de teren ( Sondaje de opinie) Atentie - exclus CALL-CENTER.
Disponibilitate de lucru : minim 4 ore/zi
Educatie : Minim 12 Clase.
Disponibilitatea de a merge la domiciliul respondentului pentru realizarea mini-interviului.
Disponibilitate de lucru pe tot parcursul proiectului.