Operatori Banca, Memo, Recalculari

TBI CREDIT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza in evidentele contabile incasarile si platile din extrasele bancare / Memo de plata primite de la departamentul operational
- Participa la celelalte lucrari ale biroului, pentru aducerea la zi a evidentelor contabile
- Efectueaza recalcularea restului de plata cu sau fara reducere de dobanda pentru clientii care solicita achitarea creditelor in avans

CERINTE

- proaspat absolvent de facultate (finante, contabilitate, etc. - preferabil ASE)
sau
- Studii superioare in alt domeniu si experienta in contabilitate primara
sau
- liceu de contabilitate (cu sau fara experienta)
- Cunostinte operare calculator
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Capacitate de analiza si organizare
- Prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala.
- Pachet salarial atractiv

TBI Credit IFN SA este o companie financiara multinationala care face parte din grupul olandez TBIH Financial Services si este activa in acordarea de credite de consum.