OPERATORI ARHIVARE si OPERATORI SCANARE DOCUMENTE,

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza personal- OPERATORI ARHIVARE si OPERATORI SCANARE DOCUMENTE, pentru a lucra la clientul nostru, firma cu activitate in domeniul arhivarii documentelor.

CERINTE

Se solicita:
- minima experienta in arhivare documente sau in contabilitate
- cunoasterea lb. engleze la nivel mediu
- operare pe calculator
- cazier curat
- absolvirea de cursuri de arhivare sau facultate de arhivistica - reprezinta un avantaj
- persoana ordonata, atenta la detalii, memorie buna.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de email: cariere@starjobs.eu

BENEFICII OFERITE

Salariu, program de lucru : 8 ore, de Luni pana Vineri

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu