Consultant Vanzari ( engleza )

ROLLINGLINK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea telefonica a clientilor si potentialilor clienti in vederea promovarii si vanzarii produselor si serviciilor companiei.
Intocmirea diverselor situatii si rapoarte de activitate. Atragerea, retentia si managerierea portofoliului de clienti.

CERINTE

Candidatul ideal:
Cautam colegi noi pentru intregirea echipei noastre de experti. Experienta in domeniu: marketing, vanzari; constituie avantaj; - abilitati de comunicare, perseverenta, limba engleza nivel avansat, scris si vorbit.

- Limba engleza nivel avansat, scris si vorbit – obligatoriu;
- Persoana comunicativa, activa, dinamica, cu initiative, dornica de a invata rapid;
- Cunostinte operare calculator ( MS Windows, MS Office, Internet Explorer – nivel mediu)
- Foarte bune abilităţi de vânzare şi negociere;
- Foarte bune abilităţi de comunicare;
- Foarte bune abilităţi de ascultare.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonus din vanzari, asigurare medicala;
Acordare training de specialitate;
Atmosfera placuta de lucru in cadrul unei echipe dinamince, experimentate si tinere;
Sanse reale de promovare intr-o companie multinationala;
Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa;
Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie cu cele mai bune dotari.

Companie multinationala ce activeaza in industria de online gaming.