OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON

Dimex Ela Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii alocati conform standardelor impuse de companie
Realizarea planului lunar de vanzari pe firme si pe produse
Semnalarea superiorului direct in momentul in care are un feed-back negativ de la clienti
Respecta orarul de contactare clienti
Promovarea produselor companiei
Identifica noi posiblitati de dezvoltare prin gasirea de noi clienti
Realizarea targetului de vanzari
Respecta procedura de facturare, avand obligatia finalizarii facturii imediat dupa incheierea convorbirii

CERINTE

Bune abilitati de planificare si negociere
Experienta in vanzari
Viteza crescuta de operare pe calculator
Tonalitate si timbru vocal placut
Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara
Foarte bune abilitati organizatorice si analitice
Cunostinte MS OFFICE(OFFICE,EXCEL,POWER POINT)

RUGAM CANDIDATII CARE NU AU EXPERIENTA SA NU APLICE

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- comision din vanzari

SC DIMEX-ELA IMPEX SRL DISTRIBUITOR NATIONAL DE PARAFARMACEUTICE SI COSMETICE SI UNIC IMPORTATOR AL GAMEI DE VITAMINE SI MINERALE EFERVESCENTE MEGAVIT,A GAMEI DE COPII APPLEBABY, A GAMEI DE COSMETICE DAX COSMETICS(PERFECTA), HERBA STUDIO(PRODUSE PENTRU ACNEE), A GAMEI JOANNA(SAMPOANE, BALSAM, SER, MASCA)