OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON

SC Dimex Ela Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii alocati conform standardelor impuse de companie
Realizarea planului lunar de vanzari pe firme si pe produse
Semnalarea superiorului direct in momentul in care are un feed-back negativ de la clienti
Respecta orarul de contactare clienti
Promovarea produselor companiei
Identifica noi posiblitati de dezvoltare prin gasirea de noi clienti
Realizarea targetului de vanzari
Respecta procedura de facturare, avand obligatia finalizarii facturii imediat dupa incheierea convorbirii

CERINTE

Bune abilitati de planificare si negociere
Experienta in vanzari
Viteza crescuta de operare pe calculator
Tonalitate si timbru vocal placut

RUGAM CANDIDATII CARE NU AU EXPERIENTA SA NU APLICE

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, comision din vanzari, bonusuri in functie de performante
Mediu de lucru placut, stabilitatea postului

Compania SC Dimex Ela Impex SRL, este o companie multinationala de distributie a produselor farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice ce activeaza de peste 12 ani. UNIC IMPORTATOR AL VITAMINELOR SI MINERALELOR EFERVESCENTE MEGAVIT