OPERATOR VANZARI - OBLIGATORIU CUNOSCATOR LB ENGLEZA SI UNA DIN URMATOARELE: GERMANA, RUSA, PORTUGHEZA, CEHA, BULGARA, POLONEZA

G.S.N. Lead Engineering

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea potentialilor clienti si mentinerea legaturii cu acestia
- prezentarea si promovarea ofertei

CERINTE

- obligatoriu cunoscator limba engleza nivel avansat si una din limbile mentionate (germana, rusa, portugheza, ceha, bulgara, poloneza, greaca, slovena, orice alta limba de circulatie internationala)
- abilitati comunicare
- operare PC (Word, Excel, navigare internet)

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu.

S.C. G.S.N. Lead Engineering S.R.L. se constituie ca societate cu capital integral privat, av¿¿nd ca obiect principal de activitate lucrari de inginerie si lucr¿¿ri de antreprenoriat construc¿¿ii-montaj ¿¿i instala¿¿ii pentru construc¿¿ii.

Lucr¿¿rile ce pot fi executate cuprind ¿¿ntreaga gam¿¿ a domeniului, ¿¿ncep¿¿nd cu lucr¿¿ri de structuri de rezisten¿¿¿¿, hale industriale, ¿¿nchideri ¿¿i compartiment¿¿ri, montare panouri termoizolante, confec¿¿ii metalice, p¿¿n¿¿ la amenaj¿¿ri interioare, trec¿¿nd prin mont¿¿ri faian¿¿¿¿ ¿¿¿ gresie, zugr¿¿veli ¿¿i vopsitorii, plac¿¿ri diverse, termosistem, tencuieli clasice sau uscate (gips carton, cu sau f¿¿r¿¿ structur¿¿), tencuieli mecanizate interioare ¿¿i exterioare, ¿¿ape industriale elicopterizate.

Garan¿¿ie a seriozit¿¿¿¿ii ¿¿i a eficien¿¿ei, firma noastr¿¿ a fost ¿¿ntotdeauna apreciat¿¿ de clien¿¿ii ¿¿i partenerii de afaceri.

Oferim cele mai bune solu¿¿ii de construc¿¿ii, performante care se datoreaz¿¿ adapt¿¿rii permanente la cerin¿¿ele clien¿¿ilor ¿¿i la condi¿¿iile economice