Operator vanzari - call center limbi straine

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare :

Pentru verificarea firmei puteti accesa siteul nostru
WWW.agentie-recrutare.RO

CERINTE

Firma de recrutare cauta : 3 operatori call center limbi straine

Nu conteaza varsta,experienta, sexul, faptul ca sunteti studenti, ci doar capacitatea de a purta o conversatie in limba straina cunoscuta .

Job foarte simplu si placut. Fara sefi stresanti, fara sarcini interminabile, fara dureri de cap

Anuntati-va si prietenii de aceasta ocazie deosebita !

BENEFICII OFERITE

Cunostinte limbi straine scris sau vorbit

Compania vinde servicii in afara tarii folosind telefonia prin Internet : rezervari la hotel, la aeroporturi, prezentarea de servicii pentru companii, carduri de credit, suport tehnic, sondaje de opinie,

Cautam persoane deschise, active care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- cunostinte medii-avansate de limba italiana
- cunostinte minime de utilizare PC
- abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- capacitatea de a invata rapid
- studii medii/student/absolvent

Responsabilitati:
- contacteaza clientii din baza de date
- ofera asistenta si informatii prin telefon

Beneficii:
- contract de munca
- training on the job
- salariu fix+bonus de activitate+alte beneficii
- program flexibil
- posibilitatea de a lucra in ture

cuvinte cheie job : studenti, vara, elevi,limba italiana,limba germana, limba franceza,limba spaniola, limba engleza, operator telefonic, relatii clienti, operator pc, secretara, agent vanzari, telemarketing, asistent manager, team leader, project manager, sofer ,agent vanzari, reprezentant vanzari, gestionar, sofer, administrator, lucrator comercial, vanzator, vanzatoare, curier, part-time, part time, bucuresti, internet, promoter, sampling, office, asistent manager, secretara, secretar, operator pc, operator call center, telefonista, fluturasi, pliante, director, manager, sef, inginer, contabil, contabilitate, jurist, ambalator, banca, agent turism, agent ticketing, ospatar, receptionera, receptioner, marketing,