Operator vanzari

SC PROMOTOR INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor.
Efectuarea comenzilor
Receptia si distributia marfii
Aranjarea marfii achizitionate pe repere/coduri
Vanzarea pieselor
Gestionarea stocului de marfa
Verificarea inregistrarii marfii in programul de gestiune
Raspunde de:
- respectarea termenelor de plata
- folosirea optima a spatiului de depozitare
- respectarea termenelor de livrare a marfii catre client(obligativitatea anuntarii telefonice a clientului in legatura cu eventualele intarzieri datorate unor terti si motivarea intarzierii)

CERINTE

Cv-ul obligatoriu cu poza.
Seriozitate,dinamism,corectitudine.
Experienta minim 5 ani in piese auto import si originale.
Cunostinte operare PC - programe piese auto
Aptitudini de comunicare.

Firma import/distributie autoturisme si piese auto ce activeaza pe piata romaneasca din anul 1999. In prezent detine doua magazine de piese auto si un service.