operator tricotat masini circulare (ciorapi si lenjerie)

SC ADESGO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra angajaza urgent operatori tricotat pe masini circulare, care vor mentine in functiune un numar determinat de masini de tricotat lenjerie si ciorapi (atributii principale: alimentare masina cu fire si autocontrol aplicat produselor rezultate)

CERINTE

-prezinta avantaj deosebit la angajare persoanele ce detin calificare ca tricotor si experienta in acest
domeniu, insa pot aplica si candidati ce isi manifesta intentia de a invata aceasta meserie
Mentiune: programul de lucru se desfasoara in trei schimburi
-conditie obligatorie la selectare si angajare: domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-salariul se acorda in conformitate cu grila societatii, in functie si de nivelul de experienta dovedit;
alte avantaje in acord cu prevederile CCM ce va intra in vigoare la nivel de unitate;
tichete de masa;

DESCRIEREA FIRMEI

www.adesgo.ro