OPERATOR TOPOGRAF,OPERATOR ACAD

TOPO LAND CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de masuratori topografice;
- Preluarea datelor si intocmirea planurilor topo;
- Efectuarea de masuratori si relevee la constructii;
- Trasarea proiectelor in teren;
- Urmarirea topografica a lucrarilor de terasamente.

CERINTE

Candidatul trebuie sa stie:
- sa lucreze cu o statie totala,de preferat Leica;
- sa cunoasteti modul de operare pe santiere, trasari, ridicari topo etc.

- Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office si Autocad reprezinta un avantaj;
- Sa-si organizeze activitatea, sa-si stabileasca si sa-si respecte prioritatile;

- Disponibilitate de a se deplasa in tara;
- Permisul de conducere categoria B.

S.C. TOPO LAND CONSULT S.R.L. intocmeste planuri cadastrale si
elaboreaza documentatii topocadastrale conform HG 834/1991 si Ordin 634/2006,
realizeaza studii topografice si transpune in teren proiecte pentru amplasamente de constructii civile, industriale, cai de comunicatii si telefonie GSM. Beneficiind de programe specializate, aceste operatiuni se desfasoara cu precizie ridicata si in cel mai scurt timp posibil, deasemenea firma doreste sa vina in intimpinarea noilor cerinte din domeniul
datelor geografice si sa puna la dispozitia clientilor un pachet de servicii care sa permita o cat mai buna gestionare a informatiei georeferentiate.