Operator Tipar Offset

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste executia comenzilor conform planificarii, respectand incadrarea in timpul stabilit pentru fiecare comanda;
- Verifica din punct de vedere al calitatii produsele tiparite conform procedurilor si instructiunilor in vigoare;
- Intretine utilajul in conditii optime de functionare;
- Regleaza utilajul pentru fiecare comanda in functie de specificatiile tehnice;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Absolvent de liceu sau scoala profesionala (Liceul Tipografic constituie un avantaj);
- Experienta in domeniul tipografic reprezinta un avantaj;
- Comunicativ, rezistent la conditii de stres, atentie distributiva si indemanare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Firma Inform Lykos S.A. membra a unui grup de companii multinational, activeaza in domeniul serviciilor IT fiind specializata in productia de: formulare fiscale cu regim special, tiparituri comerciale, tiparirea de date variabile, personalizare carduri, programe de fidelizare, etc. In prezent, in Romania, compania numara peste 350 de angajati.