Operator Tipar Digital

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Printeaza comenzile conform planificarii, fiselor de urmarire si specificatiilor tehnice;
- Verifica din punct de vedere al calitatii produsele printate conform procedurilor si instructiunilor in vigoare;
- Utilizeaza si intretine imprimanta in conditii optime de functionare;
- Efectueaza reglajele necesare pentru fiecare comanda;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii medii (absolvent cu diploma de bacalaureat);
- Absolvirea Liceului Tipografic si experienta in domeniul tipografic reprezinta un avantaj;
- Cunostinte PC- nivel mediu;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Comunicativ, rezistent la conditii de stres, atentie distributiva si indemanare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Inform Lykos membra a unui grup multinational de companii activeaza in domeniul tipografiei si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale si bancare, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri, etc. In prezent, in Romania, compania numara peste 350 de angajati.