OPERATOR TESTOARE AUTOMATE

INTRAROM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executarea lucrarilor specifice de productie, in conformitate cu documentatia tehnologica, in cantitatile si la termenele comunicate de seful de atelier;
• Manipularea componentelor si subansamblelor electronice în condiţii de protecţie electrostatică
• Utilizarea aparatelor de măsură electronice uzuale (multimetre, osciloscoape) si complexe (analizoare de spectru)
• Lipirea manuală a componentelor electronice (utilizarea unei statii de lipit)

CERINTE

Studii post-liceale intr-un domeniu tehnic sau de profil IT/ Electric SAU
• Subingineri domeniu electric, electronic, electrotehnic/ Ingineri Colegiu
• Cunostinte de operare PC – nivel mediu;
• Dinamic, inteligent, echilibrat, team-player, vedere foarte buna.
• Limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Program de lucru:
În 3 schimburi; disponibilitate pentru ore suplimentare.

Peste 10 ani de prezenta pe piata romaneasca au pozitionat INTRAROM ca principal furnizor de servicii ICT si solutii integrate. Din 1993, cand a fost infiintata si pana in prezent, Intrarom a investit peste 30 milioane euro in infrastructura si in pregatirea personalului.
Intrarom este subsidiara Intracom din Grecia, cel mai important furnizor de solutii de tehnologia informatiei si comunicatii din Sud-Estul Europei, cu prezente internationale in peste 50 de tari.