Operator Telesales Telemarketing

SC ROD PRINT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica potentialii clienti in vederea cresterii vanzarilor;
Contactarea potentialilor clienti pentru prezentarea serviciilor companiei - materiale publicitare - carti de vizita, flyere, pliante, mape, agende, afise etc;
Prezentarea serviciilor companiei se face exclusiv prin telefon;
Stabilirea intalnirilor cu clientii pentru Departamentul de Vanzari de teren;
Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiilor cu clientii;

CERINTE

Absolvent studii medii / superioare;
Excelente abilitati de comunicare, negociere, convingere;
Capacitate de a se integra rapid in echipa;
Seriozitate, stabilitate emotionala;
Persoana dinamica si optimista;
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision;
Telefon de serviciu;
Decontare transport;

Realizam tiparituri intr-un timp foarte scurt si la preturi foarte accesibile. Dispunem de o serie intreaga de echipamente pentru finisari, astfel incat va putem oferi: carti de vizita, pliante, cataloage, coli cu antet, afise, mape personalizate, etichete, plicuri personalizate, invitatii, felicitari, flyere, fluturasi, reviste si calendare personalizate.