Operator Telesales cu experienta in vanzari IT

AGIS COMPUTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza si vinde produsele companiei
- Gestioneaza si dezvolta permanent portofoliul de clienti alocat
- Indeplineste planul lunar de vanzari
- Aplica strategia de vanzari a companiei
- Isi perfectioneaza in permanenta cunostintele despre produsele companiei

CERINTE

- minim 6 luni experienta in vanzari/servicii clienti
- persoana perseverenta, serioasa cu dorinte reale de a obtine rezultate
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- persoana energica cu mare putere de convingere
- atitudine pozitiva si proactiva
- cunoasterea buna a limbii engleze
- capacitate de a lucra cu termen limita
- capacitate de a lucra in conditii de stress determinat de fluxul de activitate
- capacitate de a lucra in echipa
- cunoastere buna a pachetului Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

salariu fix
+bonuri de masa
+ bonus performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor de echipamente periferice IT si consumabile