Operator telesales / Agenti vanzari prin telefon

Conta Radulescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepem proiecte noi si ne marim echipa!
Detii abilitati de negociere, esti spontan, dornic de comunicare, motivat, perseverent si nu stii cum sa iti valorifici aceste calitati?
Angajam “Operator telesales / Agenti vanzari prin telefon” full-time .
Experienta este necesara. Se ofera training la locul de munca si posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung.
Asteptam CV-ul tau la adresa: oana@contaradulescu.ro sau telefon 0770.819.761

CERINTE

Initiaza apeluri telefonice catre clientii din baza de date cu scopul de fidelizare a acestora sau pentru incheierea de contracte noi de servicii de contabilitate;
Identifica si intelege nevoile clientilor, cu scopul de a propune spre vanzare servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
Construieste, adapteaza si propune clientului oferte de servicii de contabilitate cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare si retentie;
Contribuie la realizarea obiectivelor de vanzare si retentie agreate prin acordul individual de performanta;
Respecta procesele si procedurile de lucru agreate;
Personalizarea modului de abordare a fiecarui client şi identifica cererile si reclamatiile clientului;
Menţinerea permanenta a standardele de performanta;
Se obliga sa respecte normele de confidentialitate agreate, printr-un nivel ridicat de etica si integritate.
Beneficii :
- Pachet salarial atractiv si competitiv;
- Sanse reale de promovare
- Training
- Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie centrala

BENEFICII OFERITE

Diverse.

Grupul CONTARADULESCU este format dintr-o echipa de profesionisti cu experienta.
Raportul calitate/pret  si promptitudinea ne mentin pe piata in topul firmelor de contabilitate , asistenta fiscala si audit.
Va oferim o gama variata, dar completa de servicii financiar contabile precum: servicii de contabilitate, servicii de salarizare,servicii de fiscalitate, audit statutar,consultanta, optimizare taxe, intocmire bugete, refacere contabilitate,rapoarte de analiza finaciara, studii fezabilittae, analiza cheltuielilor,consolidarea balantelor, raportari contabile externe, analiza finaciara a contului de rezultate, cash-flow, leasing, resurse umane, intocmirea bugetului ,etc.