Operator Telesales

Netmaster Communications SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza vanzarea telefonica a produselor si serviciilor firmei;
- indeplineste targetul lunar;
- se ocupa de cresterea permanenta a numarului de clienti si de aplicarea politicii de vanzare a firmei;
- asigura executarea corecta a tuturor promotiilor.

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere si relationare;
- atitudine proactiva, orientata spre client;
- abilitati de analiza si planificare;
- dorinta de continua dezvoltare;
- capacitatea de a-si atinge si depasi obiectivele, perseverent, creativ si cu initiativa;
- studii medii sau superioare;
- experienta anterioara in vanzari directe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + commission;
- training;
- mediu de lucru motivant;
- bonusuri.

Netmaster Communications este una dintre primele companii active de pe piata telecomunicatiilor din Romania, cel mai cunoscut brand al companiei fiind SMARTCALL. Obiectivul declarat al companiei este ca, prin diversitatea ofertei de servicii, preturi si calitatea excelenta, sa devina unul dintre cei mai mari operatori romani din zona serviciilor telefonice. Compania ofera solutii de telefonie standard si IP atat utilizatorilor finali, cat si infrastructura si know-how altor operatori de telefonie sau operatorilor care doresc sa inceapa sa ofere servicii de telefonie in retelele lor in calitate de reselleri ai serviciilor Smartcall.