OPERATOR TELESALES

CITY PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea prin telefon a produselor cosmetice / farmaceutice conform ofertei zilnice de produse;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei de colaborare cu clientii arondati.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara de minim 1 an;
- Abilitati interpersonale, de planificare si organizare, comunicare;
- Toleranta la stres;
- Atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitatea de promovare.

Sc Hermes Pharma Srl are in administrare peste 90 de farmacii in principalele orase ale tarii reunite in cadrul lantului CityPharma. Aceasta marc¿ ¿i-a propus s¿ exprime un nou concept de farmacie, deschis familiei tinere, dinamice, moderne. Re¿ea ofer¿, pe lâng¿ produsele clasice farmaceutice, parafarmaceutice ¿i produse conexe, cum ar fi cele destinate terapiilor naturiste si medicatiei alternative, frumuse¿ii, igienei sau îngrijirii ¿i cre¿terii copiilor.

CityPharma inseamna in primul rand oameni.
Motivul principal pentru care cineva ar dori sa lucreze la City Pharma este acela ca oferim un loc de munca sigur, un mediu de lucru deschis catre dezvoltarea profesionala, comunicare optima si echipa tanara.