Operator telemarketing / telesales

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica zilnica a potentialilor clienti din baza de date, identificarea persoanelor de decizie si stabilirea intalnirilor cu acestea.
- Introducerea de informatii in aplicatiile software interne.

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara (constituie avantaj)

- Bune abilitati de comunicare orala si scrisa;

- Persoana organizata cu abilitati de utilizare a MS-Office (Outlook, Excel, Word);

- Abilitati de investigare si gasire a informatiilor necesare;

- Abilitati de conexiune rapida a informatiilor;

- Spontaneitate si curaj in discutiile cu persoane necunoscute.

BENEFICII OFERITE

- salariu
- bonuri de masa ;

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical.
Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate.
Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 40 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware.
Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri.
Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.
Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.