Operator Telemarketing si Baza de Date - Comapnie HR

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica potentiali clienti;
- Contacteaza telefonic potentialii clienti;
- Opereaza in baza de date a companiei, prelucrand eficient informatiile primite;
- Actualizare si management al bazei de date;
- Dezvolta permanent baza de date cu cv-uri a companiei;
- Realizeaza profile de post (in engleza si romana);
- Asigura back-up pentru Consultanti si departamentele asociate.

CERINTE

- Absolvent studii superioare sau student;
- Cunostinte limba engleza;
- Cunostinte PC;
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist si provocator;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Puteti aplica direct la una dintre ofertele nostre si prin transmiterea CV-ului Dvs. la adresa office@freemarkonsult.com.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065.