OPERATOR TELEMARKETING - Part-time

Scop Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Informare clienti sau potentiali clienti despre produse noi, promotii etc. ( email, telefon);
- Intretinere si actualizare baze de date clienti sau potentiali clienti
- Participare la organizarea evenimentelor de promovare
- Suport pentru diverse activitati ale Departamentului Marketing

CERINTE

- Student
- Foarte bune cunostinte operare PC (MS Office:Word, Excel, Power Point, Internet)
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- Amabil, placut, comunicativ, flexibil
- Dornic sa invete lucruri noi si sa se dezvolte profesional
- Initiativa

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
Mediu de lucru dinamic, echipa performanta;
Salariu atractiv

Intre firmele de distributie de echipamente si solutii IT&C din Romania, Scop Computers si-a castigat o certa reputatie. In cei peste 12 ani de activitate, compania a reusit deopotriva sa impulsioneze dezvoltarea pietei de profil si sa-i satisfaca exigentele.

SCOP este prezenta in trei sectoare de afaceri, fiecare dintre acestea concentrandu-se asupra unor misiuni, parteneri si clienti diferiti: Distributie IT (branduri: Toshiba, Hp, Fujitsu-Siemens, Acer), Sisteme de Procesare a Documentelor si Solutii IT (networking si securitate) – www.scop.ro

Vino sa te alaturi echipei noastre de profesionisti!