Operator Telemarketing - Clinica Medicala

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde la apelurile telefonice ale pacientilor
Evalueaza solicitarile pacientilor , efectueaza programari ale seriviciilor medicale pentru pacienti ;
Efectueaza activitati de birou specifice cu documente (copiere, indosariere, arhivare etc);
Efectuarea confirmarilor pentru pacientii clinicii;
Introduce date si informatii in baza de date;
Efectueaza activitati specifice delegate de Managerul Call Centerului;
Efectuarea de rapoarte zilnice de activitate pentru finalul de zi ;

CERINTE

Clinica Privata angajeaza operator telemarketing
Locatie Centrala
Program 12-20
Salariu 2200 Net plus tichete de masa
Candidatul ideal
Aptitudini excelente de comunicare , voce placuta;
Capacitate de a asimila rapid informatiile;
Cunostinte solide de operare pe computer (Word, Excel, Outlook)
Experienta in marketing constituie avantaj
Persoana responsabila, organizata , cu bune abilitati de planificare si urmarire a obiectivelor ;
Fire concilianta , capacitatea de a recunoaste situatiile limita si de a le solutiona corect;
Capacitate de invatare rapida
Persoana orientata spre realizarea obiectivelor