Operator telemarketing call center

More Results Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea de chestionare/ culegere de date prin telefon de la persoane fizice sau juridice, pe baza unor formulare/chestionare cu intrebari prestabilite
- introducerea informatiilor obtinute intr-o aplicatie specifica sau rapoarte predefinite
- oferirea de informatii la telefon in cadrul unor promotii sau oferirea de informatii despre produse/servicii/oferte promotionale
- telemarketing pentru stabilire de intalniri, vanzari de produse, realizarea de chestionare, actualizare baza de date si completarea informatiilor
- realizarea corecta a activitatii si finalizarea proiectelor in care se implica
- obtinerea si oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionala

CERINTE

- studii medii/ superioare
- initiativa si incredere in sine
- abilitati foarte bune de negociere, putere de convingere
- capacitate de adaptare si de a invata rapid
- abilitati foarte bune de lucru in echipa
- capacitatea de a lucra in conditii de stres si de a face fata schimbarilor de moment
- cunostinte de operare PC foarte bune
- punctualitate, corectitudine si seriozitate;
- excelente abilitati de comunicare, spirit persuasiv

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea reala de promovare in cadrul companiei, comisioane si bonusuri in functie de performanta
- pachet salarial avantajos
- desfasurarea activitatii intr-un colectiv tanar si intr-un mediu profesionist;
- posibilitatea unui program flexibil

Agentie de marketing direct full services www.moreresults.ro