Operator Telemarketing

SC Entersoft Romania Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea directa a produselor si serviciilor atat catre clientii existenti cat si catre cei potentiali;
- Identificarea nevoile clientilor si transmiterea solicitarilor acestora persoanelor in masura sa le rezolve, propunand solutii de imbunatatire a serviciilor;
- introducerea de informatii in aplicatia software interna;
- studii de piata, sondaje, apeluri follow-up;
- oferirea informatiilor intr-o maniera profesionala

CERINTE

- abilitati de comunicare foarte bune;
- cunoscatoare de limba engleza;
- minim studii medii
- perseverenta, disciplina

BENEFICII OFERITE

- beneficii atractive;
- conditii de bonusare in functie de performanta;
- munca la birou;
- perspectiva de dezvoltare

Entersoft este o companie producatoare de software cu sediul in Grecia si cu sucursale in Romania si Bulgaria. Este singura companie din Sud Estul Europei care are un sistem integrat ERP, CRM e-Commerce dezvoltat in totalitate pe platforma Microsoft .NET.
Solutiile software oferite de Entersoft utilizeaza cele mai avansate tehnologii si este destinata atat companiilor mari, cat si companiilor mici si mijlocii.