Operator telemarketing

InsZone

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea de apeluri incoming si outgoing (InfoLine, Customer Care, Telesales/Telemarketing, Survey Calls) si gestionarea lor conform procedurilor specifice
-Trimiterea de e-mail-uri si faxuri pentru InfoLine sau Customer Care services;
-Documentarea a interactiunilor in sistemele specifice
-Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientate spre client;
-Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
-Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
-Abilitati de a folosi calculatorul, viteza mare de dactilografiere (MS Office obligatoriu);
-Auto-motivat si cu spirit de echipa;
-Cunostinte de Limba Engleza;
-Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Daca doresti sa faci parte dintr-o companie ale carei valori sunt profesionalismul si orientarea catre clienti, atunci alatura-te echipei noastre.

InsZone este o companie in plina dezvoltare cu experienta de doi ani pe piata din Europa. Misiunea noastra este sa asiguram excelenta in domeniul relatiilor cu clientii. Investim permanent in oameni, procese si tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanta in serviciile oferite clientilor nostri.