OPERATOR TELEMARKETING

A.C.E.D. Consult Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de prospectare comerciala;

Prezentarea telefonica a serviciilor companiei;

Actualizarea corespunzatoare a bazei de date;

Urmarirea dezvoltarii relatiei cu respectivul client potential, pana in faza de client de portofoliu;

Intocmirea rapoartelor zilnice de activitate.

CERINTE

Experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj;

Cunoasterea la nivel avansat a uneia dintre urmatoarele limbi straine: engleza, franceza, germana, italiana. Orice limba straina suplimentara cunoscuta reprezinta un avantaj.

Persoana entuziasta, comunicativa, flexibila, cu prezenta de spirit, pasionata de vanzari, cu putere de convingere si o buna capacitate de organizare a timpului.

BENEFICII OFERITE

Servicii integrate orientate catre companiile multinationale din Romania.

Pentru detalii suplimentare, va rugam vizitati website-urile www.acedconsult.ro si www.traduceri-specializate.ro

Venit motivant, sanse reale de a evolua profesional si personal intr-un mediu placut si profesionist de lucru.

Oferirea de servicii integrate catre companiile multinationale importatoare de produse in Romania.