Operator telemarketing

SC Office 1 Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date;
- contactarea clientilor din baza de date si atragerea de noi clienti;
- preluarea telefonica a comenzilor de la clienti si introducerea lor in baza de date;
- preluare apeluri clienti;
- furnizarea de informatii referitoare la produsele si serviciile oferite de companie.

CERINTE

- experienta in telemarketing/customer support;
- cunostinte operare PC: Word, Excel - nivel mediu/avansat;
- excelente abilitati de comunicare in scopul de a vinde;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- capacitatea de a acumula informatii noi intr-un timp foarte scurt.

BENEFICII OFERITE

-training
- posibilitatea de a te forma si lucra intr-o echipa tanara si dinamica
- salariu motivant
- posibilitati reale de promovare intr-o companie multinationala

Firma multinationala de import si comercializare produs birotica si papetarie