Operator telemarketing

Machteam Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de suport online si offline pentru utilizatorii site-urilor gestionate de departament
- Monitorizarea forumurilor si a aplicatiilor de comunicare
- Solutionarea problemelor utilizatorilor si operarea in sistem a modificarilor necesare
- Propuneri de imbunatatire ale contentului si structurii sectiunilor
- Participarea la evenimente din domeniu

CERINTE

- cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba germana - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- instruire si teambuilding
- formarea continua in cadrul echipei si posibilitatea de avansare in functie de abilitatile dovedite

Companie din Romania cu activitate pe Internet, care dezvolta servicii de calitate.
Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.