OPERATOR TELEMARKETING

LINEA DIRECTA COMMUNICATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam telemarketeri pentru sediul din Bucuresti. Compania ofera training, experienta anterioara constituie un avantaj.

Programul de lucru pe perioada training-ului de 5 zile, este de la 9:00 ¿ 18:00. Ulterior, program de lucru fix : 9.00 ¿ 17.30.

CERINTE

- vorbitor nativ de limba germana sau nivel avansat de cunoastere a lb.germane;
- absolvent de studii superioare sau student ;
- limba engleza - nivel mediu;
- cunostinte PC - Microsoft Office, Internet, baze de date;
- experienta anterioara in call center ori in relatii cu clientii (avantaj);
- foarte bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, claritate in exprimare, dinamism, initiativa, capacitatea de a lucra in echipa, putere de convingere, atentie la detalii;
- atitudine orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- perioada de proba: o luna
- mediu de lucru tanar, dinamic
- posibilitati de avansare in functie de realizari

Linea Directa Communication este companie internationala de Marketing Direct cu prezenta in 20 de tari din Europa Centrala si de Rasarit.