OPERATOR TELEMARKETING

Proctoclinic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea principala o constituie preluarea apelurilor telefonice atat ale clientilor cat si ale potentialilor clienti, informarea acestora privind serviciile medicale oferite de clinica si vanzarea serviciilor medicale.

Ca activitati secundare vor fi:
- intocmirea de rapoarte de activitate (zilnice si lunare),
- realizarea de sondaje in randul clientilor existenti,
- participarea la elaborarea si implementarea de proiecte.

CERINTE

- Candidatul ideal este o persoana dinamica, perseverenta, capabila de multi-tasking.
De asemenea trebuie sa fie un bun cunoscator al MS Office (WORD, EXCEL, POWERPOINT), Outlook (sau similare).
- Bineninteles ca navigarea si cautarea pe internet sunt absolut necesare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix la care se adauga bonusuri de performanta.

Avantaje:
- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica.
In plus, exista sanse reale de promovare !

Proctoclinic este o clinica medicala de elita care isi propune sa impuna cu seriozitate si profesionalism cele mai noi si performante metode terapeutice proctologice care au inlocuit in toate tarile civilizate interventiile chirurgicale clasice din bolile anale, cunoscute pentru multiplele lor imperfectiuni.