OPERATOR TELEMARKETING

Mhmedia Solution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-stabileste, opereaza si verifica baza de date specifica fiecarui eveniment
-realizeaza operatiuni de informare a potentialilor clienti prin telefon
-intretine relatia cu acestia si le furnizeaza informatiile necesare prin telefon, e-mail sau fax
-intocmeste facturi proforma si incheie contracte pentru clientii firmei
-executa alte activitati legate de organizarea de targuri si expozitii

CERINTE

-studii medii sau superioare
-abilitati de comunicare
-dictie foarte buna
-inteligenta in replica
-cu experienta in acest domeniu de activitate pentru colaborari pe proiecte.
-nefumatori

BENEFICII OFERITE

-Se ofera salariu de baza 800 RON + procent din vanzari
-Carte de munca + tichete de masa
-Programe de pregatire

servicii de marketing direct: elaborare planuri de marketing, inchiriere/vanzare baze de date; direct mailing, emailing, dropmailing, sampling, call center, organizare evenimente