Operator suport tehnic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- adunarea de date si introducera acestora intr-un soft specializat;
- provenienta datelor fiind de la toate punctele de lucru ale companiei;
- creearea unei baze de date cu toate incasari, pierderi, realizari;
- creearea de grafice care sa reprezinte toate inregistrarile din baza de date;
- gestionarea informatiilor si a documentelor primite;

CERINTE

- experienta in domeniu minim 1 an – atestatul prezinta un avantaj;
- bune cunostiinte de operare PC (MS Office - Excel, Word, Outlook, Internet, e-mail);
- cunoasterea programului COREL
- studii superioare in curs;
- cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
- meticulozitate si acuratete;
- persoana organizata, analitica, capabila sa isi organizeze activitatea in functie de dead-line-uri;
- abilit¿¿i de lucru cu termene limit¿;
- sim¿ul responsabilit¿tii;
- tinut¿ ingrijit¿, prezen¿¿ agreabil¿, diploma¿ie.

BENEFICII OFERITE

- se ofera un salariu motivat si un mediu de lucru profesionist