Operator statie foto de week-end

Design Foto

Job expirat

RESPONSABILITATI

Design Foto prezinta fotografia cu fundal: un produs de tip amintire-divertisment foarte popular, usor de realizat si cu numeroase aplicatii.
In acest moment cautam operatori pentru statiile foto din parcurile Cismigiu si Herastrau, in week-end, interval: 9-20, precum si in statiuni de vacanta, cu program o zi lucru/ o zi libera, in intervalul 18.00 - 24.00
Operatorul indeplineste urmatoarele activitati: prezinta catalogul si profilul activitatii clientilor ce se arata interesati, realizeaza un set de 8 fotografii (intr-un format standardizat ce va explicat in detaliu la training), ajuta clientul sa aleaga fotografiile necesare pentru aplicarea pe fundal(uri), recomanda unul sau mai multe fundaluri, tipareste si ambaleaza produsul final. Toate aceste operatiuni dureaza intre 3 si 7 minute.

CERINTE

Operatorul ce se potriveste acestei activitati are urmatorul profil:
- persoana activa, dinamica, entuziasta si debordand de energie pozitiva si optimism
- persoana sensibila si placuta, cu simt artistic si intuitie pentru estetic
- persoana cu rezistenta pe termen de cel putin 10 ore in ritm continuu de lucru.
- persoana sociabila, cu simt al umorului, concilianta si amabila, politicoasa si manierata.
- persoana punctuala, de incredere, de cuvant, responsabila.
Daca vi se potriveste profilul schitat mai sus, asteptam CV-urile dumneavoastra in cel mai scurt timp.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra este:
1. 30 RON/zi + 5% din incasari
sau
2. 10% din incasari
Operatorul poate alege intre aceste 2 variante de recompensare.

Design Foto aduce o abordare proprie domeniului fotografic prin conceptul de fotografie cu fundal personalizat. Suntem prezenti in locatii publice si la evenimente pentru a oferi clientilor nostri fotografii tiparite pe loc, de inalta rezolutie si calitate grafica, numai bune de inramat sau de adaugat in albumul personal.