Operator sondaje de opinie prin telefon asistat de calculator

Mercury Research SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea de interviuri telefonice atat cu persoane fizice cat si cu persoane juridice
- efectuarea de interviuri cu respectarea instructiunilor de realizare a proiectului;

CERINTE

- minim studii medii;
- cursivitate in vorbire
- abilitati de lucru cu calculatorul
- seriozitate maxima
- disponibilitate zilnica de lucru, aproximativ 5-6 ore pe zi

BENEFICII OFERITE

-obtinerea unui venit suplimentar
-posibilitatea de avansare in funcie de loialitate si performante
-training
-program flexibil, posibilitatea de a lucra in ture
-bonusuri in functie de performante
-lucrul intr-o echipa tanara si dinamica

Mercury Research este unul din liderii in cercetare de piata care activeaza pe piata romaneasca din 1992 desfasurand studii de piata la nivel national si european in urmatoarele domenii de activitate: bunuri de larg consum, media, farmaceutice, banci, automobile, telecomunicatii si altele.