Operator sondaje de opinie Bucuresti

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea companiei consta in culegerea de date in scopul realizarii de studii de piata.

Operatorul de Interviu va aplica chestionare pe TEREN (intr-o locatie cetrala sau la domiciliul respondentilor).
Un operator de succes este insistent si convingator.

CERINTE

Un Operator de Interviu DE SUCCES:

- a finalizat studii medii, cel putin;
- este atras de activitati prin care interactioneaza direct cu oamenii. Experienta de lucru este un avantaj;
- comunica cu usurinta si cu claritate
- este o persoana dinamica, cu disponibilitate de deplasare pe teren.

BENEFICII OFERITE

Va oferim:

- Un program flexibil, adaptat nevoilor dvs;
- Obtinerea unui venit suplimentar, atractiv, care depinde doar de eforturile dvs;
- Formare profesionala si indrumare constanta din partea unor profesionisti;
- Satisfactia de a fi la curent cu piata, de a fi primul care afla despre produse, reclame noi, etc.

- Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri

- Eurodata Management este membru ESOMAR (Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica) si membru SORMA (Societatii Romane de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice)

- Punctele forte ale organizatiei sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca fost departament de culegere de date a Firmei DAEDALUS Consulting; PROFESIONALISM; FLEXIBILITATE

- Eurodata Management dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit - Brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.