OPERATOR SERVICE

TV Antena1

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura pregatirea pentru emisie a calupurilor de promo si publicitate;
- Inregistreaza clipurile de promo si publicitate cu toate corectiile aferente (standard TV) si le pregateste pentru a fi incluse in calupuri;
- Introduce On-Air calupurile promotionale si publicitare la comanda regizorului de emisie;
- Realizeaza si supravegheaza play-list-ul On-Air in regimul de automatizare.

CERINTE

- Studii superioare;
- Foarte bune cunostinte de operare PC;
- Buna cunoastere a limbii engleze;
- Cunostinte privind: echipamentele audio-video, suporturi video, calitatea imaginii si a sunetului;
- Capacitate de a lucra sub presiune si de a se incadra in termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Numai candidatii selectionati vor fi contactati in vederea programarii pentru interviu.

Antena1 este prima televiziune comerciala din Romania, fondata in 1993.
In cei 13 ani de existenta, Antena1 a evoluat de la o statie locala care emitea in 1993 numai pentru zona Bucuresti, la o retea de televiziune nationala cu 22 studiouri locale proprii si 6 statii afiliate care acopera peste 75% din populatia Romaniei si 90% din populatia urbana.
Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra, asteptam CV-urile dumneavoastra pentru postul de Operator Service.