OPERATOR SALARIZARE

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- calculul salariilor;
- intocmirea declaratiilor lunare de contributii sociale.

CERINTE

Daca ai studii medii absolvite, cunostinte aprofundate de utilizare PC (prezinta avantaj experienta in WizSalary) si experienta de minim 6 luni in calcul salarial, daca ai chef de munca si doresti sa te integrezi intr-un colectiv tanar si dinamic, esti candidatul ideal pentru noi.

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist.

Dupa o perioada de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata in 2005, Grupul RTC s-a concentrat, in 2006, pe consolidare si crestere organica.
Incepand de anul acesta, RTC Holding functioneaza intr-o noua structura organizatorica: 10 divizii puternice, cu o forta mai mare de actiune si cu o dinamica deosebita. Fiecare din cele 11 divizii are un management propriu si o strategie clara de dezvoltare; diviziile sunt conduse de un Presedinte si mai multi vicepresedinti, ce au ca suport un staff specializat pe mai multe domenii de expertiza.