OPERATOR ROBOTI INDUSTRIALI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Stabileste parametrii de functionare pentru echipamentul SMT (surface mounting technology)coform specificatiilor tehnice pentru a asigura obtinerea de produse corespunzatoare calitativ si verifica respectarea acestor parametri ;
-Verifica functionarea corecta a SDV-urilor si a Aparatelor de Masura si Control
-Propune sau informeaza seful de atelier cu privire la lucrarile administrative desfasurate in atelier (impamintari , reparatii etc.)

CERINTE

Energic , ferm ,echilibrat , operativ si cu spirit de echipa;
Cunostinte de limba engleza nivel mediu ;
Cunostinte de PC :MS Office ,Inernet Explorer ,MS Outlook -nivel mediu;
Capacitatea de a lucra cu oamenii si in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

-Salarizare atractiva.

HUMANGEST GROUP reprezint¿ solu¿ia de care ave¿i nevoie, oferind inova¿ie, încredere ¿i o vast¿ experien¿¿ in domeniul resurselor umane.