Operator Receptie/Livrare Marfa

RHS COMPANY S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia marfurilor conform documentelor de achizitie si verificarea conformitatii marfurilor primite de la furnizori;
- Evidenta stocurilor de marfa;
- Pregatirea si livrare comenzi de vanzare.

CERINTE

- Experienta pe un post similar, intr-o companie de distributie;
- Capacitate de adaptare la un ritm de lucru alert;
- Abilitati de comunicare, responsabilitate, adaptabilitate la program de lucru flexibil;
- Persoana ordonata, atenta, reactie rapida;
- Seriozitate, stabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant(inclusiv tichete de masa);
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica.

RHS COMPANY este unul dintre principalii importatori si distribuitori de componente si accesorii IT din Romania, tintind in 2007 spre o cifra de afaceri de 115 mil.USD.

Societatea a fost infiintata in 1999 la Bucuresti. In 2000 a fost derulat primul import de componente PC si a fost inaugurata prima filiala la Timisoara. Dezvoltarea la nivel regional a fost sustinuta pana in prezent de infiintarea a 10 filiale in principalele orase ale tarii.
Peste 160 de angajati ce formeaza o echipa dinamica si profesionista lucreaza pentru un scop comun : oferirea unor solutii complete clientilor firmei la cel mai bun raport pret / performanta / calitate.
RHS COMPANY este certificata ISO 9001:2000 pentru distributia de produse IT, element esential in demersul conducerii companiei si a intregului personal de imbunatatire continua a calitatii produselor si serviciilor oferite.