OPERATOR PRODUCTIE EXTRUDARE

Valrom Industrie S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea articolelor din masa plastica conform standardelor companiei in Sectia de Extrudare;
- Urmarirea parametrilor tehnologici la utilajele pe care lucreaza;
- Efectuarea controlului dimensional al produselor executate;
- Completarea rapoartelor de productie pentru articolele executate;
- Depozitarea produselor executate in zone special amenajate.

CERINTE

- Studii medii (minim 12 clase), profil tehnic
- Experienta minim 1 an in activitati de productie
- Rezistenta la efort fizic
- Disponibilitate de a lucru conform program 12/24
- Responsabilitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial, bonuri de masa

Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire.
Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.