Operator Productie

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operarea si programarea masinilor de productie; Ambalarea produselor finite si amplasarea in cutii; Mentinerea curateniei in spatiul de lucru. Compania ofera pe langa salariul fix un pachet amplu de beneficii. Programul de lucru este in 3 schimburi.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie ce activeaza in domeniul farmaceutic, cautam Operator Productie.

Cerinte:
Minim 1 an experienta in productie-fabrica, reprezinta un avantaj experienta in productia farmaceutica;
Studii medii finalizate;
Seriozitate, integritate si atentie la detalii (se lucreaza intr-un mediu extrem de curat si steril);
Cunostinte de utilizare a calculatorului.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.