Operator procesare comenzi si relatii clienti

RMA Sisteme si Solutii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Procesare comenzi in aplicatiile specifice
Coordonare departamente adiacente in procesele de productie si livrare
Relatia cu clientii online si offiline
Raportari zilnice activitate departament
Operatiuni cu numerar si raportari financiare
Alte sarcini specifice activitatii companiei

CERINTE

Persoana dinamica, flexibila, care se adapteaza rapid la mediul de lucru si asimileaza rapid cunostinte si procese de lucru
Experienta in campul muncii si preferential intr-un domeniu adiacent
Persoana organizata, care isi prioritizeaza si indeplineste corespunzator sarcinile de lucru.
Utilizare calculator si instrumente de birou la nivel bun-foarte bun.
Capacitate de interactionare corecta cu publicul prin canale directe si indirecte, preferential si in limba engleza
Persoana predispusa la volume de lucru mari in cazul situatiilor speciale si a perioadelor de sezon.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix pe norma de lucru, bonusuri de volum si de calitate a muncii.

Grup de e-commerce nisat pe segmentul produselor de floristica si al cadourilor