Operator Print Digital

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste executia comenzilor conform planificarii, respectand incadrarea in timpul stabilit pentru fiecare comanda;
- Verifica din punct de vedere al calitatii produsele tiparite conform procedurilor si instructiunilor in vigoare;
- Intretine utilajul pentru fiecare comanda in functie de specificatiile tehnice;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii superioare de scurta durata(Colegiu)- in Electronica, IT;
- Experienta in domeniul tipografiei/productiei constituie un avantaj;
- Limba engleza-nivel mediu;
- Disponibilitatea pentru lucrul in schimburi;
- Comunicativ, rezistent la conditii de stres, atentie distributiva si indemanare.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un pachet salarial atractiv precum si dezvoltarea unei cariere in doemniu.

Inform Lykos S.A. memebra a unui grup de companii multinational ce activeaza pe piata romaneasca in domeniul tipografic si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri bancare. In prezent, in Romania compania numara peste 350 de angajati.