Operator Print de mici & mari dimensiuni (Plotter)

ad VE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator Print de mici si mari dimensiuni (Plotter).

- operarea echipamentelor de print (plotter outdoor, cutter plotter, laminator)
- folosirea & intretinerea utilajelor (curatare capete, schimbare capete & cartuse etc.)
- finalizarea comenzilor pe divizia de print, de la printare pana la finisare si ambalare (ajutor de operator inclus).
- finisarea manuala si utilizarea utilajelor de finisat pentru materialele publicitare indoor / outdoor produse in firma

CERINTE

- cunostinte bune ale programelor folosite pentru operarea echipamentelor de print digital de mari dimensiuni (Corel, Adobe, programele specifice masinilor etc.)
- cunostinte de productie pentru tipar digital si tipar de mari dimensiuni
- abilitati de corectie si de retusare a culorilor (calibrare etc.)

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de promovare in alt departamnet in cadrul companiei dupa minim 1 an de activitate pe postul initial.
- toate beneficiile sunt negociate in cadrul interviului in functie de necesitatiile fiecarui angajat.

ad VE reprezinta o agentie de publicitate cu servicii complete in domeniu. Ne consideram o agentie full service, intrucat avem posibilitatea sa oferim clientilor nostri servicii complete in productia publicitara datorita Serena ad Shop - atelierul propriu de productie publicitara.

• ad VE – agentia de publicitate garanteaza cel mai inalt grad de profesionalism si calitate in serviciile oferite: import de produse promotionale, campanii ATL & BTL, campanii PR, creatie (logo, web, spoturi TV si radio).

• Serena ad Shop – atelierul de productie publicitara reprezinta certitudinea ca orice comanda este posibila, sigura si garantata din orice punct de vedere; experienta si perseverenta echipei noastre de profesionisti reprezinta cea mai buna carte de vizita oferita clientilor nostri; atelierul cuprinde aparatura pentru :
- serigrafie;
- tampografie;
- print de mici & mari dimensiuni (plotter);
- print digital;
- cutter plotter;
- gravare si decupare laser
- birotica (indosariere, laminare, ghilotina etc.).