Operator Primire Reclamatii

CUMPANA 1993 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza reclamatiile prin telefon, fax, mail sau direct de la angajatii firmei;
- Centralizeaza si inregistreaza reclamatiile;
- Analizeaza si transmite spre rezolvare reclamatiile;
- Transmite saptamanal situatia reclamatiilor deosebite catre managerii departamentelor din care fac parte responsabilii de solutionarea reclamatiilor;
- Ofera informatii generale despre produsele si serviciile firmei.

CERINTE

- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Voce placuta, dictie corecta;
- Persoana calma, rezistenta la stress;
- Experienta constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa.

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 19 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.