Operator preturi

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei merge pe teren, la magazinele stabilite si vei prelua informatii despre preturile si produsele comercializate de acestea. La final, vei descarca si raporta informatiile in format electronic.
Avem nevoie de energia, deschiderea si dorinta ta de nou in echipa noastra!

CERINTE

Postul implica in medie de 80% din timp deplasari in Bucuresti la magazinele concurente!

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa
- Formare si dezvoltare profesionala
- Asigurare medicala - clinica privata
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in retail;

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!