Operator preparare mezeluri

SELGROS CASH & CARRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prepararea carnii proaspete sub forma unor alte produse conform retetelor
Prelucrarea comenzilor speciale ale clientilor
Asigurarea prezentei sortimentului de marfa disponibil pe raion prin plasarea corespunzatoare a marfii in suprafata de vanzare
Depozitarea marfii in spatiile frigorifice
Verificarea termenelor de valabilitate ale produselor
Respectarea normelor de igiena conform legislatiei in vigoare

CERINTE

Certificat de absolvire a scolii sau a cursurilor de calificare in domeniu
Experienta anterioara in bransa constituie un avantaj
Seriozitate
Bune abilitati de interactiune cu clientii

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Training de specialitate
Tehnologie moderna de lucru
Oportunitatea unei cariere intr-un concern international

Suntem partenerul ideal al profesionistilor din domeniile: gastronomiei, comertului cu amanuntul, turismului, al micilor intreprinzatori si al marilor consumatori.
Magazinele noastre lucreaza cu cele mai moderne tehnologii, iar succesul muncii in echipa ne garanteaza succesul in domeniul CASH & CARRY.
Asocia¿ii nostri sunt concernele germane Rewe Gruppe Koeln si Otto-Versand. Hamburg.
In prezent depindem 38 de magazine de tip CASH & CARRY in Germania si alte 9 in Polonia. Am intrat pe piata romaneasca in anul 2001 prin deschiderea primului nostru magazin in Brasov, unde se afla si sediul administratiei centrale. Au urmat in anul 2002 inca 3 magazine: doua in Bucuresti in zonele Pantelimon si Baneasa, si unul la Targu Mures. In vara anului 2003 am deschis cel de-al 5-lea magazin in Bucuresti, in zona Berceni. In anul 2004 si-au deschis portile magazinele SELGROS din Constanta si din Timisoara.
In primavara anului 2005 a fost inaugurat magazinul SELGROS din Oradea, iar in luna iulie i-a deschis portile
magazinul SELGROS la Cluj-Napoca. Un nou membru al familiei SELGROS este magazinul din Arad, deschis in luna august 2005.
Expansiunea continua: obiectivul nostru este ca in urmatorii ani sa deschidem in Romania cel pu¿in 15 magazine de tip CASH & CARRY.